روغن آسانسور

محصولات

Home  >>  محصولات

۱ روغن مخصوص گیربکس آسانسور

MTF مخفف Manual Transmission Fluid

افزودنی های اصلی روغن دنده وماردون گیربکس چه هستند؟

افزودنی های ضد سایش ، ضد ترک

این ترکیبات علاوه بر اینکه مانع از برخورد مستقیم فلز با فلز می شوند از میزان اصطکلک هم می کاهند .

افزودنی کاهنده نقطه سیلان

این افزودنی نقطه انجماد روغن گیربکس را کاهش میدهد و سبب عملکرد بهتر روغن در دمای پایینتر می شود.

افزودنی های خوردگی و اکسیداسیون

این افزودنی ها مقاومت فلزات را در برابر خوردگی شیمیایی و اکسیداسیون کاهش می دهند. (همانطور که همه میدانند اکسیداسیون و واکنش های شیمیایی سبب فرسودگی و تخریب فلزات می شوند )

بعضی از موتور گیربکس های آسانسور از روغن هایی استفاده میشود که تکنولوژی نانو در تهیه روغن ها به کار رفته و نیاز به تعویض ندارند یا به قولی مادام العمر هستند که معمولا رنگ این دسته از روغن ها رنگی متفاوت از روغن های مخصوص گیربکس دارند اما معمولا رنگ آنها قرمز است.

 

 

 

 

۲ روغن مخصوص ریل آسانسور

از روغن پایه تهیه میشود از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هست و دارای افزودنی های مناسب جهت ترمیم لنت کفشک و ریل آسانسور می باشد.

معطر شده توسط اسانس کاج جهت خوشبو شدن روغن و داخل کابین آسانسور

ویسکوزیته مناسب جهت جذب خوب توسط کنف روغندان و گرانروی عالی بر روی ریل محصول تخصصی با فرمول مخصوص جهت حرکت مناسب کفشک با کاهش میزان اصطکاک به حد قابل قبول و کاهش مصرف انرژی

 

 

۳ محلول شستشوی ریل آسانسور

تهیه شده از مواد پایه نفت سفید جهت تمیزی ریل و از بین بردن گل ریل ایجاد شده توسط روغن های غیر مجاز استفاده شده در سرویس آسانسور که از روغن های تصفیه شده تهیه می شوند

همانطور که همه می دانند این روغن ها در محیط اسیدی تصفیه میشوند و دارای میزان زیاد اسید میباشند که علاوه تشکیل گل ریل باعث خورده شدن ریل و لنت کفشک آسانسور میشوند.